Участь у конференції «Нова індустріалізація: виробничі можливості регіонів»

21 червня у Торгово-промисловій палаті України відбулася конференція «Нова індустріалізація: виробничі можливості регіонів», яка стала підсумковим заходом у рамках Українського індустріального тижня, проведеного з 4 по 8 червня.

Захід проводиться за сприяння Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) та за підтримки Мінекономрозвитку, Офісу реформ Кабінету Міністрів України, Команди підтримки реформ Мінекономрозвитку, а також у партнерстві з організаціями, що входять до Оргкомітету Українського індустріального тижня: ДП «Укрпромзовнішекспертиза», Комітет з питань промислової модернізації Торгово-промислової палати України, Рада підприємців при Кабінеті Міністрів України, Компанія «ЕНЕРГІЯ ВОДИ», Експертний медіа-хаб «Індустрія 4.0», Асоціація підприємств промислової автоматизації, UPROMEX, Business Gathering.

Метою конференції є поєднання зусиль центральних і місцевих органів влади, організацій, що підтримують бізнес, національних товаровиробників для індустріального розвитку регіонів, виявлення їхніх виробничих можливостей, підтримки підприємництва та залучення інвестицій у виробництво і розвиток технологій.

 На цьому заході керівник Компанії «ЕНЕРГІЯ ВОДИ» Андрій Валерійович Андрікевич, публічно провів презентацію перед іншими представниками конференції, обговорив наші індустріальні спроможності та висловив рекомендації щодо можливостей усунення наявних перешкод для промислового розвитку.

Узагальнені рекомендації тринадцяти регіонів України будуть представлені під час заходу в контексті їхнього включення до проекту Стратегії розвитку промислового комплексу України на період до 2025 року.

Компанія «ЕНЕРГІЯ ВОДИ» і надалі планує брати участь у подібних заходах. Одним з таких є щорічна Промислова Маркет Конференція, організаторами якої є наша Компанія. Запрошуємо до участі всіх бажаючих!

Контакты:

marketolog@we.com.ua

Телефон:

+38 (067)537-81-60

+38 (044) 364-10-71
+38 (044) 364-10-72

Адрес:

Украина, г.Киев, ул. Гната Хоткевича, 10


 

Copyright 2015 © Water energy
Яндекс.Метрика